Barbora Johanna Hrdinová

Motto: Nemysli.

Přehled

Pracuji s dechem, pohybem. V přítomnosti. Má práce s lidmi je převážně vnímána jako svižná, energická, cílená. Pracuji ráda s barvami, obrázky, živými zvířaty, lesem. Zoomuji, převracím, rozpohybovávám. Cestuji z místa na místo. Přeji všem, abychom co nejdéle prodlévali v tom nejsrdečnějším místě na světě, v sobě.

Vzdělání a kvalifikace

Koučovací výcvik: Koučování jako umění, Magdalena Vokáčová, Mediační výcvik: Radka Medková. V posledních časech například: Design thinking-
Google, Points of you-Radek Pernica, a další celá řada komunikačních, obchodních, zdravotních a psychologických seminářů, workshopů a kurzů. Více na najdete na LinkedIn, nebo na osobní schůzce, kterou preferuji.

Profesní zkušenosti

Více než se mi líbí, tedy přes 30 let, prodávám, prezentuji, vedu lidi a projekty. Nejčastěji v oboru finančním, nebo stavebním (vzduchotechnika a výstavba pasivních domů). Vlastní seberozvoj mne dovedl k vytvoření projektu Nemysli, který je cestou k jemnosti. Mé i té klientovi. Koučování beru jako příjemnou cestu vědomým žitím s občasným výletem do podvědomí a psychosomatiky. V životě jsem se vyrovnávala například s postižením své dcery, nebo nepřítomností otce, který v 68 emigroval. Podobně výživné je však výstavba a řízení firmy na vzduchotechniku. Změna je život a téměř mé třetí jméno. Sama radostně podstupuji terapii Biosyntézou. Mám tak možnost sledovat podrobně a autenticky hranu, po které je lepší jít si odložit si bágl s bolestí k terapeutovi. Tento balanc činí pak mé koučování zajímavým, nepovrchním a dobrodružně objevným.