Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Červen 2021

Online Workshop Design Thinking

24 června @ 14:00 - 19:00

Online workshop budeme věnovat kreativitě a inovativnosti při rozvoji produktů a služeb v oblasti koučování, mentoringu a supervize. Prakticky se seznámíte s nástroji a metodami, které používá Google, a můžete je využít jak pro vaši praxi, tak pro rozvoj našeho EMCC. Workshop bude facilitovat Karolína Harries. ZDARMA

Zobrazit více »

Září 2021

Online Klubový večer o mentoringu

16 září @ 18:00 - 19:30

Rozprávať sa budeme o tom, v čom sú špecifiká mentoringu, o odlíšení mentoring od iných pomáhajúcich profesii a o špecifických intervenciách v mentorovaní. Večerom budú sprevádzať Silvia Gallová a Vlado Hambálek.

Zobrazit více »

Říjen 2021

Erik de Haan: “Co funguje v exekutivním koučování: novinky z kvantitativního výzkumu” – online workshop

7 října @ 8:00 - 18:30

Čeká nás skvělá příležitost setkat se s Erikem de Haanem, ředitelem „Center for Coaching“ v Ashridge, profesorem organizačního rozvoje, terapeutem a supervizorem. Věnovat se budeme porozumění výsledkům kvantitativního výzkumu koučování. Bude tlumočeno simultánně do českého jazyka na Zoomu.

Zobrazit více »

Listopad 2021

Online Klubový večer Standardy EMCC Global pro týmové koučování

11 listopadu @ 18:00 - 19:30

Na klubovém večeru se seznámíte s 12 základními standardy EMCC Global pro práci týmového kouče a budete mít příležitost zamyslet se nad vlastním přístupem. Setkání bude moderovat Silvia Gallová a Radomíra Gilarová.

Zobrazit více »
+ Export akcí
Menu